7 спортивних «іграшок», які допоможуть в домашніх тренуваннях

> Фитнес
Читать: 4 мин

©JESHOOTS.com

Іноді галасливий тренажерний зал, старий стадіон і переповнений клас з групових занять хочеться змінити на щось більш спокійне. Адже і вдома можна ефективно тренуватись, і для цього не обов’язково купувати громіздкі тренажери, бігові доріжки і штанги. Можна обмежитися меншими грошовими витратами.

З цими 7 спортивними «іграшками» ви створите свій маленький спортзал в домашніх умовах.

1. Килимок для фітнесу

©JESHOOTS.com

Саме з килимка для фітнесу почніть формування свого домашнього спортзалу. Виберіть якісний килимок, щоб він прослужив довго. Зверніть увагу на наступні параметри: матеріал, розмір, ковзання. Ідеальний варіант – інвентар з натурального матеріалу. Розмір підбирайте відповідно до свого зросту. А ймовірність ковзання випробуйте особисто.

2. Гімнастичний м’яч

З цим м’ячиком для фітнесу вам не доведеться нудьгувати. Головне навчитися утримувати рівновагу. Вправ з гімнастичним м’ячиком дуже багато. З його допомогою можна працювати над різними групами м’язів, враховуючи ті, які при звичайній роботі в спортзалі на тренажерах не працюють. Вибирайте інвентар відповідно до свого зросту. Перед тим як купувати, обов’язково посидьте на ньому. Відчуйте його пружність і міцність.

3. Підвісні петлі

Ідеальний тренажер не тільки для занять вдома, а й на прогулянках в парку, під час подорожі, активного відпочинку з сім’єю. Петлі займають дуже мало місця. Кріпляться до чого завгодно, навіть до дверей в квартирі. При роботі з ними працює все тіло. Вибирайте інвентар, дивлячись на якість матеріалу, міцність і марку виробника.

4. Скакалка

© pixabay

Кардіонавантаженням у домашньому спортзалі вас забезпечить мініатюрна скакалка. Вона покращить роботу серцево-судинної системи,  потренує витривалість. Вибір інвентарю зараз дуже великий: атлетичні, з навантаженням, швидкісні і класичні. Почніть з класики, а далі, за бажанням, можете перейти на ускладнені варіанти.

5. Обважнювачі-манжети та маленькі гантелі

Силове навантаження в залі складно повноцінно замінити в домашніх умовах. Такий інвентар підійде, якщо ви противник великих біцепсів і віддаєте перевагу нарощувати м’язову масу скромних розмірів. Невеликі гантелі вагою від 2 до 5 кг і манжети обважнювачі – прекрасна альтернатива залу. Вибирайте добре прошиті манжети.

6. Еспандери

© pexels

Зазвичай стрічкові еспандери продаються набором. Вони поділені на рівні складності: від новачка, до просунутого. Поступово збільшуйте навантаження, ускладнюйте завдання. Еспандери можна використовувати для роботи з різними групами м’язів. Особливо добре вони впливають на ноги і спину. Перед заняттям перегляньте відео тренувань, виберіть найцікавіші вправи. Фітнес повинен бути цікавим, а не однотонним і нудним.

7. Масажні роли

Після домашнього тренування потрібно розслабити м’язи, які були активні. Масажні роли працюють з фасції м’язів і не дають їм забиватися після навантаження. При виборі інвентарю зверніть увагу, з якої піни зроблений рол, яка у нього форма і розмір.

Всі ці 7 елементів спортивного інвентарю здатні замінити ваш звичний похід в спортзал. При цьому якість тренувань не постраждає.

3562
0
Input correct name with min length 6 symbols
Input correct email address
Please provide a valid city.