7 міфів про тренування, в які потрібно припинити вірити

> Фитнес
Читать: 5 мин

© Victor Freitas/Pexels

Дуже важливо перевіряти інформацію, яка стосується вашого здоров’я, зовнішнього вигляду, тренувань, бо є немало недостовірних фактів, міфів, які не тільки не приносять користь, але й шкодять вам. Наприклад, жінки не виконують силові вправи через те, що бояться втратити свою жіночність, перетворитися на чоловіків. Або хтось вірить, що декілька присідань допоможуть їм збільшити розмір сідниць. Не варто вірити у ці речі.

Редакція SUPER.UA пропонує переглянути свій план тренувань та образ життя. Можливо, через те, що ви вірили у ці міфи, вам було складно схуднути чи накачати м’язи.

Легка застуда – привід для того, щоб пропустити тренування

© Purificación Airlife/Flickr

Спеціалісти впевнені, що не варто цього робити. Якщо у вас температура, або ви відчуваєте біль у грудях, в такому випадку краще залишитися удома, почати лікування. Але якщо мова йде про легку застуду, тренування не тільки можливе, але й навіть необхідне. Наприклад, якщо ви трохи побігаєте, ще призведе до потовиділення та виводу з організму шлаків та токсинів. Вам стане набагато краще.

Ви не зможете змінити те, чим вас наділила природа

Дуже часто таке говорять ледачі люди. Не всі народились з ідеальним тілом, але це не означає, що неможливо змінити себе на краще. Можна боротися з жировими прошарками, підкачати свої м’язи та тіло, щоб стати більш привабливою та стрункою.

Читайте також: 6 порад щодо дієти, проти яких буде будь-який дієтолог

Скручування допоможуть зробити ідеальний прес

© socialmediasl444/Flickr

Звичайно, якщо ви виконуєте вправу правильно, ви зможете посилити та зміцнити м’язи живота, але скручування не такі ефективні, як вправа планка. Саме вона прискорить спалювання жиру в області живота, активує роботу 20 м’язів. Мрієте про гарну фігуру та стальний прес? Треба надавати перевагу планці, а не скручуванням.

Ігноруйте біль під час тренувань

Коли у вас легка застуда або алергія, тренування не несе загрози. Але якщо ви відчуваєте гострий біль у якійсь частині тіла, треба припинити заняття, бо таким чином ви збільшите навантаження, можете отримати більш серйозну травму. Реагуйте на біль, не треба її терпіти, адже від цього залежить ваше самопочуття та здоров’я.

Силові вправи зроблять з вас Халка

© gounder/Pixabay

Вправи з додатковим обтяженням спрямовані на розвиток мускулатури, але це не означає, що ви станете бодібілдером. Вони допомагають втратити зайву вагу, спалювати калорії навіть після завершення тренування. Якщо ви все ж вважаєте, що силові вправи не для вас, можете додати декілька з них до кардіотренування, щоб зробити його більш ефективним.

Бігова доріжка покаже точно, скільки було спалено калорій

Ні бігова доріжка, ні інший тренажер не дасть вам цієї інформації, тому що вони не знають ваш вік, стать, вагу – фактори, що впливають на швидкість спалювання калорій. Вам у цьому можуть допомогти фітнес-трекери: Jawbone UP, Garmin VevoFit, Nike Fuel bans, adidas MiCoach.

Ефективність тренування залежить від його тривалості

Ваше тіло не стане ідеальним, якщо ви будете багато часу проводити у спортзалі. Вам та вашому організму потрібно буде перепочити, набратися сил. Зверніть увагу на високоінтервальні тренування: вони тривають лише 10 хвилин, але вважаються дуже корисними та ефективними.

Читайте також: 5 вагомих причин, чому ви не стаєте більш сильними

3812
0
Input correct name with min length 6 symbols
Input correct email address
Please provide a valid city.