18 речей, які щасливі люди не роблять

> Жизнь
Читать: 8 мин

© bruce mars/Pexels

Одного великого секрету щастя не існує, як і книг, в яких його можна вичитати. Але своє повсякденне життя все ще можливо зробити трохи щасливішим. Першим кроком буде позбутись непомітних, повсякденних звичок, які змушують вас почуватись погано.

Перестаньте робити речі, що повільно руйнують ваше щастя.

Неприймати власне тіло

© Naser Chawroka/Flickr

Наша культура насичена образами «ідеальних» людських тіл, тому це цілком зрозуміло, якщо ваше «неідеальне» тіло вам не подобається. Але ключ до щасливого життя – навчитись любити свої недоліки, а не змінювати тіло, поки воно не стане ідеальним (спойлер: ідеальних тіл не існує).

Грати в мовчанку

Коли вам боляче,  природно хотіти поділитись почуттями з іншою людиною, але нещасні люди карають інших своєю холодною і безмовною поведінкою. Секрет щастя? Поговорити!

Повторювати свої помилки

Справа не в тому, що щасливі люди ніколи не помиляються, а скоріше в тому, що коли вони помиляються, вони засвоюють уроки і рухаються далі.

Боятись падінь, тому навіть не робити спроб

© pexels

Перфекціонізм і страх невдачі йдуть поряд … для нещасних людей у всякому разі. Щасливі люди можуть боятись, коли починають щось нове або ризикують, але вони розуміють, що вони повинні пройти повз страх, якщо хочуть досягти успіху. Нещасні люди, з іншого боку, ховаються за страхом невдач і не досягають своїх цілей.

Прокрастинувати

Відтягувати виконання неприємних чи складних завдань може бути приємним, але це задоволення має короткострокову перспективу. Щасливі люди не зволікають, вони розуміють, що коротке полегшення буде затьмарено страхом перед дедлайном.

Грати жертву

Щасливі люди не звинувачують інших, вони самі відповідальні за себе. Щоб бути щасливим, вам потрібно перейти від думок жертви до творчого мислення, оскільки керівники свого життя мають вибір, а жертви – ні.

Звалювати на себе купу справ

© pexels

Ви перевантажені? Це швидкий спосіб стати нещасливим, але багато людей просто не можуе зупинитись і сказати «ні» неважливим справам. Щасливі люди зосереджують свою увагу на своїх пріоритетах і розумно розподіляють свій час.

Сприймати всі думки дуже серйозно

Просто тому, що хтось щось говорить, це ще не означає, що ви повинні вірити в ці слова. Особливо якщо вони про вас. Щасливі люди здатні ідентифікувати тих, чия думка і порада їм цінні.

Робити щось не запитавши спершу «чому?»

Як часто ви робите щось просто тому, що вас просять це зробити? Багато хто з нас живе не усвідомлено, переходячи з однієї «екстреної» ситуації до наступної. Щасливі люди шукають глибшу мету у тому, що вони роблять і діють відповідно до цієї мети.

Втрачати надію

© pexels

Коли життєвий шторм розгуляється, ви можете зосередитися на проблемах навколо вас або чекати поки все припиниться. Будьте терплячі, продовжуйте працювати і повторюйте собі «це спрацює», так і буде.

«Я повинен»

Коли ви кажете «Я повинен», це завжди звучить як робота: «Я повинен схуднути», «Я повинен піти на курси». Наш організм не сприймає позитивно ці слова. Краще говорити «Я хочу» або «мені потрібно».

Використовувати ці два слова

Вас засмучує ваш список справ? Можливо у вашому списку потрібно зробити крихітні зміни. Викресліть слова «Я повинен» і замініть на «Я хочу». Це тонкощі, але зміна вашого наміру може змінити і ваше ставлення до справи.

Ігнорувати мрії

© bruce mars/Pexels

Очевидно, щасливі люди звертають увагу на свої мрії у житті і в залежності від того, визначають свої цілі. Використовуйте мрії як життєвий орієнтир, який допоможе знайти щастя.

Зневажати себе

Коли ви робите помилку, ви автоматично говорите: «Я такий ідіот!» або «Чому я така дурна?» або «зі мною постійно трапляються погані речі»? В зневазі до себе немає нічого хорошого. Це нормально, почуватись незручно або засмучуватися, але не нав’язуйте цінність судження своїм почуттям.

Хотіти, щоб кожен любив вас

Подобатись кожній людині, з якою ви зустрічаєтесь, майже нереально. Але якщо ви все таких намагаєтесь вгодити кожному, це свідчить, що ви зосереджені на тому, що інші думають про вас, а не на собі. Щоб бути справді щасливим, ви повинні спочатку прийняти себе, а потім вже позиціонувати себе перед іншими, розуміючи, що ви не можете всім сподобатись.

Не слідкувати за здоров’ям

© viitor technologies/Flickr

Фізичне та психічне здоров’я невіддільні, тому, якщо ви хочете почувати себе щасливим, вам потрібно подбати про ваше тіло. Це не означає прагнути до недосяжного стандарту досконалості з кубиками преса та розкішним волоссям. Щасливі люди турбуються про себе в інший спосіб: їдять поживну їжу та займаються спортом.

Не дякувати за те, що маєте

Річ, яка допоможе вам миттєво почуватись краще – це подяка за те, що ви вже маєте. Це одна з таємниць щасливого життя.

Не записувати свої бажання

© pixabay

Щасливі люди часто складають списки. Зробіть списки місць, які ви хочете відвідати, речей, які ви хочете вивчити, запишіть цілі на майбутнє. Це допоможе вам зрозуміти ваші бажання і те, що ви можете зробити, щоб досягти цього.

Позбудьтесь цих поганих звичок і ви станете трішки щасливішим.

4073
0
Input correct name with min length 6 symbols
Input correct email address
Please provide a valid city.